Anadolu JeT Uçak Bileti

Anadolu JeT Anadolu JeT Rehberi

Bir Türk Hava Yolları markası olan 23 nisan 2008 tarihinde “UÇMAYAN KALMASIN” hedefi ile hava yolu ulaşımına imzasını atmıştır. Temel amacı hava yolu ulaşımını bir lüks olmaktan çıkarmak ve daha düşük bütçeli insanları da hava ulaşımına teşvik etmek olmuştur.

5 uçak filosuyla imzasını atan Anadolu Jet günümüzde 39 uçak filosuyla hizmet vermektedir .

Merkezi Ankara Esenboğa Havalimanın da bulunan Anadolu Jet 41 havalimanı ve 69 parkurda uçuş sergilemektedir .

10 yıl içerisinde 73 milyonun üzerinde yolcunun emniyetli bir şekilde ulaşımını sağlamıştır.

Anadolu Jet Check-in İşlemleri

Online check-in hizmeti uçuşun kalkış saatinden 24 saat önce başlar ve uçuşa 60 dakika kala sona erer.  Online check-in internet üzerinden ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilebilir. 

Eğer uçuşa 24 saatten fazla var ise koltuk seçimleri için ek ücret alınır. Online check-in yapan yolcular havalimanında check-in işlemlerini beklemeden, bagajları varsa teslimi için Anadolu Jet kontuarına giderek zamandan tasarruf ederler. Bütün yolcuların online check-in işlemlerini gerçekleştirmiş olsalar bile uçuştan en az 1 saat öncesinde kimlikleriyle beraber havalimanın da bulunmaları gerekmektedir .

Kontuarda Check-in 

Check-in işlemlerini online kanallardan yapabildiğiniz gibi havalimanındaki kontuarlarda da yapabilirsiniz.

Geçerli kimlik kartı ,ehliyet , geçerlilik tarihi devam eden pasaport ya da evlilik cüzdanınızla havalimanındaki Anadolu Jet kontuarına giderek check-in işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Havalimanındaki check-in işlemleri dış hat seferlerinde uçuştan 60 dakika iç hat seferi ise uçuştan 45 dakika önce sona erer.

ANADOLU JET ÖZEL YOLCU PROGRAMI

Anadolu jet ile gerçekleştirdiğiniz her uçuştan Miles-Smiles kartıyla mil toplayabilir, toplanan miller ile ücretsiz uçuş hakkına sahip olabilirsiniz .

ANADOLU JET UÇAK İÇİ İKRAM

Anadolu Jet’in uçuş sırasında sunduğu bütün ikramlar ücretsizdir. Uçuştan 24 saat önce istediğiniz bütün çeşitleri ücretsiz bir şekilde uçuşunuza ekletebilirsiniz .