Atlasglobal Hava Yolları Uçak Bileti

Atlasglobal Hava Yolları Atlasglobal Hava Yolları Rehberi

Atlasjet adıyla 2001 yılında kurulan havayolu şirketi ilk uçuşunu 1 haziran 2001’de gerçekleştirmiştir. ‘’Hayelleri’nin üstünde bir dünya’’ sloganıyla 35 farklı ülkede 50’den fazla uçuşgerçekleştirmektedir. 2015 yılında yurt dışı uçuş ağını genişleten havayolu şirketi adını ‘’Atlasglobal’’ olarak değiştirmiştir.

AtlasGlobal Online Check-in

 

Atlasglobal uçuşlarında online check-in işlemleri uçuş kalkış saatinden 48 saat öncesinde başlar, uçuşa 90 dakika kala sona erer.

Atlasglobal Koltuk Seçimi

Atlasglobal uçuşlarında önce online check-in ekranından istediğiniz koltuğu belirleyebilirsiniz. Koltuk numaranızı uçuşa 90 dakika kalana kadar belirleyebilirsiniz.

Atlasmiles Sadakat Progarmı

Atlasglobal ile gerçekleştirdiğiniz her uçuştan Atlasmiles kartıyla puan biriktirebilir, toplanan puanlar ile Atlasglobal’in geniş uçuş ağından dilediğiniz yere ücretsiz seyahat edebilirsiniz.

Atlasglobal Flly&Bus Ücretsiz Servis

Atlasglobal’in belirli havalimanlarına gelişlerde ve havalimanından dönüşlerde belirli noktalara yolcularına sunduğu ücretsiz servis imkanı vardır.

Atlasglobal Yiyecek İçecek İkram

Atlasglobal Uçuşlarında servis edilen yiyecek ve içecekler havayolunun ikramıdır. Ayrıca uçuşlarda 48 saat öncesinde online kanallar aracılığıyla özel yemek talepleriniz var ise bunlar havayoluna bildirmelisiniz.