Özbekistan Hava Yolları Uçak Bileti

Özbekistan Hava Yolları Özbekistan Hava Yolları Rehberi

Şu anda işleyişine 30 uçak filosuyla devam eden Özbekistan Hava Yolları 28 Ocak 1992 tarihinde kuruluşunu ilan etmiştir. Merkezi Özbekistan’ın Taşkent şehrinde bulunan havayolu firması Türkiye ile her gün karşılıklı uçuşlarını sergilemektedir.

Özbekistan Hava Yolları Check-In

Özbekistan Havayollarında bilet alınırken koltuk numarası belirli değildir, yolcu oturacağı koltuğu kendi tercihine göre belirler. Check-in işlemi uçuştan 24 saat önce açılır. Yolcularımız dilerse check-in işlemini online olarak pnr numarası ve yolcu isim soy isim ile beraber yapabilir. Dilerse de ek bir seçenek olarak ücretsiz destek hattımız olan 444 80 31 numarasını uçuştan 24 saat önce arayarak gerçekleştirebilir.

Özbekistan Hava Yolları Bagaj Hakkı

Yurt içi uçuşlarda yetişkinlerin 20 kg normal bagaj hakkı, 10 kg da el bagaj hakları mevcuttur. Aynı şekilde çocuk yolcularımız içinde haklar yetişkin yolcularımızla aynıdır 20+10 kg bagaj hakkına sahiptirler. Fakat bebek yolcularımız için bagaj hakkı 10+10dur yani 10 kg normal bagaj hakkı,10 kg da el bagaj hakları vardır.

Yurt dışı uçuşlarda ise yetişkinlerin 30 kg normal bagaj hakkı, 10 kg da el bagaj hakları mevcuttur. Aynı şekilde çocuk yolcularımız içinde haklar yetişkin yolcularımızla aynıdır 30+10 kg bagaj hakkına sahiptirler. Fakat bebek yolcularımız için bagaj hakkı 10+10 dur yani 10 kg normal bagaj hakkı,10 kg da el bagaj hakları vardır.

Özbekistan Hava Yolları Uçak Bileti

Biletinizi eğer online olarak internetten almak isterseniz ucuz uçak bileti için uygunabiletal.com sitesi üzerinden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Call center şeklinde arayarak işlem yapmak isterseniz ise 24 saat ücretsiz destek hattımız olan 444 80 31 numarası üzerinden 7/24 iletişim sağlayabilirsiniz.