Ukrayna Hava Yolları Uçak Bileti

Ukrayna Hava Yolları Ukrayna Hava Yolları Rehberi

Merkezi Ukrayna'nın başkenti Kiev'de bulunan Ukrayna Havayolları, 1992 yılında kurulmuş ve Ukrayna'nın bayrak taşıyıcı havayolu şirketidir.

 

Düşük maliyetli şebeke hava taşımacı işletme modelini kullanan Ukrayna Havayolları, 45 uçaktan oluşan filosuyla 75'ten fazla noktaya uçuş gerçekleştirmektedir.

 

Ukrayna Havayolları her gün düzenli olarak İstanbul Kiev arası seferler düzenlemektedir. Ayrıca Ukrayna Havayolları ile Kiev aktarmalı Londra, Amsterdam, Paris,  New York gibi dünyanın önemli merkezlerine uygun fiyatlı uçuş gerçekleştirebilirsiniz.

 

Check-In İşlemleri

 

Ukrayna Havayolları online check-in işlemleri uçuştan 48 saat önce başlar, uçuşa 1 saat kala sona erer.

 

Havalimanında check-in işlemleri ise uçuştan 2 saat önce başlar, uçuşa 40 dakika sona erer.

 

Koltuk Seçimi

 

Ukrayna Havayolları yolcuları check-in işlemi sırasında ücretsiz bir şekilde koltuk seçimlerini gerçekleştirebilmektedir.

 

Ayrıca geniş koltuklarda seyahat etmek isteyen yolcular ek ücret öderek konforlu bir şekilde uçuş yapabilirler.

 

Yiyecek, İçecek ve İkram

 

Ekonomi sınıf yolcuları için uçuş sırasında tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir. Belli bir ücret ödeyerek birbirinden lezzetli yiyecek ve içeceklerden sipariş edebilirsiniz.

 

Business class yolcuları için ise özel olarak hazırlanmış birbirinden farklı yemekler bulunuyor.Ukrayna Havayolları Business class yolcuları diledikleri zaman istedikleri yemekleri görevlilerden talep edebilirler.